2. 12. 2019
Organizace turnaje pro HC Motor 2008:
sraz na trénink dle rozpisu 26.12.2019 ve 12:45 na zimním stadiónu
Cca v 15h odjezd směr Mladá Boleslav, k dispozici budeme mít 3 dodávky tzn. kluky odvezeme podobně jako do Brna.
Startovné: 1800,- hráč. Zajištěno je ubytování přímo u ZS a stravování na zimním stadionu (snídaně, oběd, večeře). Svačiny vyřešíme na místě.

Technická ustanovení
 Turnaj je určen pro hráče ročníku 2008 a mladší.
 Vedoucí mužstva předloží po příjezdu řediteli turnaje upřesněnou soupisku družstva
nejpozději před zahájením prvního utkání.
 Pro případnou kontrolu předloží vedoucí družstev vedení turnaje a rozhodčím registrační karty
hráčů, popř. jiný doklad s fotografií prokazující datum narození hráče.
 Každé družstvo je povinno mít s sebou 2 sady barevně odlišných dresů. Volbu dresu má
mužstvo uvedené v rozlosování na druhém místě, nebo dle dohody.
 Každý tým může nominovat max. 20 hráčů a 2 brankáře. Minimální počet hráčů pro zahájení
zápasu je 10 hráčů a 1 brankář.
 Základní část turnaje se hraje každý s každým 2x20 minut čistého času, dle platných pravidel
soutěže ligy mladších žáků. Dále bude následovat hra na „zlatý gól“ 1x5 minut pouze se třemi
hráči na každé straně a posléze budou následovat samostatné nájezdy po třech na každé
straně.
 Vyřazovací část turnaje se hraje jednokolově na 2x20 minut. V případě nerozhodného stavu
bude následovat 10 minutové prodloužení (tři na tři) hrané na „zlatý gól“. Pokud ani toto
nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy. Nejprve série tří nájezdů. Dále pak až do
rozhodnutí.
 Vyřazovací část turnaje se hraje systémem první se čtvrtým a druhý se třetím po základní
části. Vítězové těchto utkání postupují do finále turnaje. Poražení budou hrát utkání o celkové
třetí místo. Týmy na pátém a šestém místě po základní části sehrají utkání o páté místo.
 V případě účasti domácího družstva BK Mladá Boleslav ve vyřazovací části turnaje má
přednostní právo na odehrání svého zápasu na velké hale (propagace sponzorů turnaje na
velkoplošné obrazovce, zázemí pro sponzory, apod.)
 tresty jako v utkání ŽL (v případě vyššího trestu může hráč v následujícím utkání nastoupit)
 Bodování:
Boduje se každá odehraná polovina ( 2x20 minut) jako samostatné utkání.
- remíza -0b
Maximální zisk z každého utkání je 6b, při výhře v každé části hry.
Do tabulky celkové skóre se nezapočítávají góly ze hry 3 na 3 ani z nájezdů.
 Za správné vyplnění zápisu údaji o stavu utkání a vstřelených brankách zodpovídá
organizační pracovník turnaje v boxu časoměřičů.
 Řešení sporných situací: Do 15 min. po utkání se podává protest písemně a po zaplacení
zálohy 300,-Kč. V případě neuznání protestu vklad propadá ve prospěch pořadatele.
 Hráči jsou povinni nastupovat k utkání v kompletní předepsané výstroji, dle pravidel ČSLH. Za
dodržování odpovídá vedoucí mužstva.
 Mužstva jsou povinna nastoupit k utkání včas podle rozpisu utkání nebo podle pokynů
pořadatele.
3. Určení pořadí v základní části turnaje
 Počet bodů – ze všech částí hry (2x20 minut, 1x5minut, nájezdy)
Pokud nerozhodnou o pořadí body, ostatní kritéria se budou hodnotit pouze ze hry 2x20 minut
 Vzájemné utkání
 Rozdíl skóre ze všech odehraných zápasů v turnaji (vyhrává tým s vyšším rozdílem skóre)